Woopie hojdačka 3v1 modro-oranžová

29,90 €
S DPH
Woopie
28569

Hojdačka pre deti 3v1.

Množstvo
Dodacia doba 3 - 15 dní


Vernostné body

Zakúpením produktu získate 30 bodov.

Vďaka hojdačke 3v1 od Woopie zabezpečíte svojmu dieťaťu krásne chvíle plné zábavy a radosti. Hojdačka  3v1 v modrej farbe je dokonalým doplnkom každého ihriska. Poskytne nekonečnú zábavu každému dieťaťu od 12 mesiacov. Vďaka odnímateľnému krytu nôh a odnímateľnému operadlu bude hojdačka perfektná aj pre staršie deti.

Produkt má 3 možnosti použitia:
- hojdačka pre dieťa s operadlom a krytom nôh
- hojdačka s operadlom
- hojdačka bez operadla.

Postupom času, ako dieťa rastie, je možné časti hojdačky ľahko rozobrať. Výšku je možné individuálne nastaviť pomocou fixačnej línie. Pohodlné držadlá pripevnené k lanu zaisťujú ľahkú inštaláciu. Výrobok je vyrobený z najkvalitnejších materiálov, šetrný k životnému prostrediu a je úplne bezpečný pre zdravie dieťaťa.

Vhodné pre deti od 12 mesiacov.
Nosnosť do 100 kg
Rozmery: 33 x 47 x 58 cm

Woopie je jedným z popredných výrobcov plastových hračiek v Európe. Výrobky Woopie sa úspešne predávajú na domácom trhu a v celej Európe. Woopie hračky majú jediný cieľ - urobiť deťom radosť! Medzi širokým sortimentom má Woopie okrem iných aj karnevalové kostýmy a masky pre deti, ale aj závesné hojdačky, penové hračky, rôzne druhy záhradných hračiek a oveľa viac! Nechajte sa unášať zábavou - nechajte sa unášať Woopie!