Injusa motokára na pedále Mercedes

127,00 €
S DPH
Injusa
4122IN

Senzačná pedálová motokára s originálnou licenciou Mercedes.

Množstvo
Dodacia doba 3 - 15 dníVernostné body

Zakúpením produktu získate 127 bodov.

Senzačná pedálová motokára od renomovanej španielskej značky Injusa. Vďaka spolupráci známej značky Mercedes a Injusa vznikla jedinečná a solídna pedálová motokára. Život je cesta, teraz pohodlná aj pre najmenších fanúšikov automobilov.

Senzačný vzhľad, licencovaný od Mercedesu, so športovým náskokom spôsobí, že sa malí vodiči cítia ako v skutočnom luxusnom aute. Široké kolesá zabezpečujú stabilitu a dobrú priľnavosť. Nastaviteľné sedadlo umožňuje deťom používať motokár od 2 rokov. Pohodlný športový volant poskytne veľa zážitkov.

Rozmery: 89 x 60 x 50 cm
Rozmery balenia: 60 x 26,5 x 59,5 cm

Váha: 7,5 kg
Vhodné pre deti od 2 rokov
Nosnosť do 30 kg

INJUSA - Výrobky renomovanej španielskej spoločnosti pôsobiacej na trhu od roku 1947 sa vyznačujú vysokou kvalitou spracovania a mimoriadnou pozornosťou venovanou detailom. Všetky výrobky, ako sú elektrické vozidlá, bicykle, odrážadla, trojkolky, domčeky pre deti, boli navrhnuté pre bezpečnú a nekonečnú zábavu, ktorá dokonale ovplyvňuje motorický vývoj dieťaťa a predstavivosť. Každý z výrobkov je testovaný a navrhnutý skupinou odborníkov zapojených do výroby hračiek pre deti. Hračky Injusa sú najlepším darčekom, ktorý môžete dať nielen svojim deťom. Injusa zmení svet vášho dieťaťa na ešte radostnejšiu a farebnejšiu dobu radostnej hry.