fuska-do-kocika.jpg

Ako vybrať správny fusak


Fusak je neoceniteľnou výbavou, na ktorú nedajú generácie mamičiek dopustiť. Chráni dieťatko pred chladom, vlhkom aj nápormi vetra. Výber správneho fusaku netreba ponechať na náhodu, ani na prvý vizuálny dojem. Zvážte predovšetkým umiestnenie fusaku (kočík, sánky, autosedačka), jeho veľkosť, použité materiály, spôsob zapínania a nároky na čistenie. Poradíme, ako vybrať fusak, ktorý vám bude spoľahlivo slúžiť po celú dobu používania.
fuska-do-kocika.jpg

Rady pri nákupe oblečenia pre bábätká


Pri nákupe oblečenia pre bábätká je veľmi jednoduché podľahnúť hromadeniu rovnakých veľkostí vo väčšom množstve. Ak sa k tomu pridajú milé dary od rodiny a známych, raz-dva sa môže stať, že budete mať z jednej bábätkovskej veľkosti desiatky kusov, ktoré rýchlorastúce bábätko ani nestihne vynosiť.
detska-postel.jpg

Rady pri výbere detskej postele


Detská posteľ je jedným z najzákladnejších elementov detskej izby. Na jej prevedení si dajte záležať a vyberte pre svoje dieťa posteľ, ktorá mu bude vyhovovať veľkosťou a vybavením. Nemáme pritom na mysli iba kvalitný matrac. Detské postele môžu byť vylepšené o zábrany, praktický úložný priestor aj doplnkové výsuvné lôžko. Poradíme, ako vybrať detskú posteľ, ktorá poskytne dieťaťu bezpečné miesto na spánok, a zároveň vydrží denné šantenie a hranie.
kombinovane-kociky.jpg

Výhody kombinovaných kočíkov


Hľadáte detský kočík, ktorý porastie s vaším dieťaťom a dokáže sa rýchlo prispôsobiť jeho potrebám? Potom stavte na kombinovaný kočík, ktorý – ako už napovedá samotný názov – vhodne kombinuje niekoľko častí, aby poslúžil čo najdlhšie. Kombinované kočíky patria medzi najpredávanejšie, preto nečudo, že ich ponuka je pestrá a rozmanitá. Dali sme dohromady niekoľko užitočných postrehov, aby sme vám ukázali, aké sú hlavné výhody kombinovaného kočíka.