Kategórie

logo
Ideálny darček pre novorodeniatko - týmto určite potešíte | E-kociky
19 Aug

Hľadáte ideálny, no zároveň originálny darček pre bábätko? Či už chcete potešiť sestru, priateľku alebo kolegyňu, ktorá len nedávno na tento svet priviedla novorodeniatko, zaručujeme, že sa vrátite v čase a nebudete si vedieť vybrať!  Darčeky pre najmenších sú totiž také rozkošné! Čo môže byť roztomilejšie než farebné hrkálky, chutné plyšové hračky či detské domčeky na hranie? Najlepšie darčeky pre novorodenca sú často osobné a unikátne, alebo dokonca vyrobené ručne. Ak však nie ste zručný typ, môžete si vybrať z našej ponuky a inšpirovať sa.

Prejdite si náš zoznamom darčekov, ktoré určite potešia:

    1. Hracie deky

Mäkkých prikrývok pre drobcov veru nikdy nie je dosť! Navyše ak ide o hraciu deku, ktorú mamička využije ako v interiéri, tak i vonku. Vzdelávacia deka zabaví dieťa a je navyše ľahko prenášateľná.

Náš tip: https://www.e-kociky.sk/hracia-deka-baby-mix-medvedik-namornik/

    2.  Detské odrážadlo

Ak sa chcete odlíšiť a a myslíte do budúcna na obdobie, keď dieťa podrastie a učí sa držať rovnováhu, tipom na darček môže byť odrážadlo. Farebný a veselý dopravný prostriedok tých najmenších si získa pozornosť nielen chlapcov, ale i dievčat. Vhodné pre deti od 3-5 rokov.

Odrážadlá vyberiete tu: https://www.e-kociky.sk/bicykle-odrazadla-trojkolky/

3. Plyšové hračky s hrkálkami alebo hryzadielkami

Plyšovými hračkami nikdy nič nepokazíte, koniec koncov, milujú ich malí aj veľkí. Dnes nájdete na trhu postavičky od výmyslu sveta, hlavné je, aby dieťaťu padli do oka. Pre tých najmenších nájdete v našej ponuke plyšáčiky s hrkálkami alebo hryzadlami. Vhodné pre deti od prvých dní života.

Hračky pre najmenších: https://www.e-kociky.sk/hracky-pre-najmensich/

4. Edukačné hračky

Edukačné hračky nie sú len pre deti v predškolskom veku, práve naopak! Každú mamičku preto isto poteší hračka, ktorá jej dieťa nielen zabaví, ale i niečomu priučí. Tieto hračky rozvíjajú sluch, zrak, koordináciu a dotykové zmysly. Vhodné pre deti od 6 mesiacov

Edukačné hračky: https://www.e-kociky.sk/edukacne-hracky/

5. Kolotoč nad postieľku

Milujeme kolotoče, pretože sa nám s ním spájajú zábavné momenty a zážitky. Aj malí drobci túžia spoznávať svet hrajúci veselými melódiami a všakovakými farbami. Kolotoče nad postieľku majú plastové figúrky, ktoré sa otáčajú a kolotoč hrá melódie. Vhodné pre deti, ktoré sa ešte nepohybujú.

Nájdete tu: https://www.e-kociky.sk/plastove-kolotoce/

6. Hudobný projektor

A pri hudbe ostaneme! Projektor premieta obrázky na strop a hrá detské uspávanky. Tento darček rozhodne ocení každá mamina pred ukladaním bábätka do postieľky. Vhodné pre deti od narodenia.

Nájdete tu: https://www.e-kociky.sk/kolotoce-s-projektorom/

7. Závesné hračky

Závesné hračky spríjemnia čas strávený v postieľke alebo na prechádzke v kočíku. Slúžia na zábavu a pritiahnutie pozornosti detí, ktoré si zároveň precvičujú vzájomnú kombináciu pohybov, tvarov i farieb.

Náš tip: https://www.e-kociky.sk/zavesna-hracka-lienka-farebna-985/

8. Hrkálky

Detské hrkálky s hryzadlom a zvukom sú vďaka žiarivým farbám u detí veľmi obľúbené. Hrkálky zahrajú melódiu a pritiahnu pozornosť aj svetielkom. Vhodné pre deti od prvých dní života.

Nájdete tu: https://www.e-kociky.sk/hrkalky/

9. Hryzadielka

Hryzadlá alebo tiež nazývané hryzačky upokoja ubolené detské zúbky. Sú preto skvelou hračkou pre dieťa, ktorému rastú prvé zúbky, no ocenia ich aj rodičia, ktorí si s uboleným dieťaťom nebudú dať vedieť rady. Hryzadielka majú flexibilný a mäkký materiál pre hryzenie. Sú vhodné pre deti od 3 mesiacov.

Hryzadlá od výmyslu sveta: https://www.e-kociky.sk/hryzadla/

10. Cumlíky

Cumlíkov nie je nikdy dosť! Dojčenský silikónový cumlík má okraj so systémom Airflow – je teda vhodný pre citlivú detskú pokožku. Výhodou silikónu je ľahká údržba a neutrálna chuť. Vhodné pre deti od 6-18 mesiacov.

Nájdete tu: https://www.e-kociky.sk/detske-cumliky/

11.  Prebaľovacia podložka

Praktický darček pre mamičku. Prebaľovacia podložka je nepremokavá a je z PVC materiálu.

Nájdete tu: https://www.e-kociky.sk/prebalovacie-podlozky-/

12.  Osušky a župany

Bábätka tak krásne voňajú. Je to aj vďaka dennej starostlivosti, ktorú im maminky doprajú. Kúpeľ patrí rozhodne k tým milým povinnostiam, a preto každý rodič vďačne prijme jemné osušky či župan do výbavy ich dieťatka. Priedušný, mäkký a hodvábny materiál termofrote ich len presvedčí.

Nájdete tu: https://www.e-kociky.sk/osusky-a-zupany/